Głos pracowników w organizacji imprezy firmowej

Organizacja imprez firmowych staje się coraz popularniejsza. To sposób na integracje zespołu, poprawienie relacji panujących w firmie. Jednak wiele szefów popełnia tutaj błąd. Od razu dzwonią do milleniumevents.pl , albo innej agencji zajmującej się organizacją imprez firmowych i zamawiają odpowiednie usługi. Zapominają o tym, że przecież chcą zintegrować pracowników, a więc warto byłoby ich się spytać czego oczekują od imprezy firmowej.

Pytaj się pracowników

Jeżeli planujesz zorganizować imprezę firmową to pytaj się pracowników o tym czego oczekują od takiej imprezy, co musiałoby się stać, żeby przyszli na taką imprezę.

Jeżeli planujesz zorganizować imprezę firmową to pytaj się pracowników o tym czego oczekują od takiej imprezy.549942141135888561_720(7)

Jeżeli planujesz zorganizować imprezę firmową to pytaj się pracowników o tym czego oczekują.

Jeżeli chcesz zapewnić sobie bardziej szczere odpowiedzi, to masz dwie możliwości:

 

  • rozmowy sam na sam, w cztery oczy na temat organizacji imprez firmowych
  • Anonimowe ankiety, w których każdy napisze co sądzi o imprezie firmowej

 

Pytaj się pracowników o różne aspekty związane z organizacją imprezy firmowej, w końcu chcesz żeby się na niej bawili. Prawda? A lepiej będą się bawić, jeżeli będzie ona zorganizowana tak, żeby chcieli na niej przyjść. No i dodatkowo jeżeli impreza firmowa będzie ciekawa, to również więcej osób się na niej pojawi.

 

Dlatego nie bój się pytać o głos pracowników. Jednocześnie pamiętaj o tym, że gdy organizujesz imprezę firmową, albo zlecasz taką organizację zewnętrznej firmie to uwzględnij to czego dowiedziałeś się od pracowników w tym jak będzie w ostateczności wyglądała impreza firmowa.